Ugrás a fő tartalomra

6725 Szeged, Kálvária sugárút 84-86.

+36 62 554 560

Karrier

Összes karrierlehetőség

Közlekedés és szállítmányozás szakos oktató

Állást hirdető szakképző intézmény

Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium

A meghirdetett állás

Jogviszony jellege: határozott idejű munkaviszony 2024.04.11. napjától 2024.08.31. napjáig, 3 hónapos próbaidő kikötése mellett.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

Munkakör: közlekedés és szállítmányozás szakos oktató.

Munkakörbe tartozó feladatok: közlekedés és szállítmányozás ágazathoz tartozó tantárgyak tanítása.

Bérezés: Munka Törvénykönyve szerint.

Munkavégzés helye: Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium (6724 Szeged, Mars tér 14.)

Pályázati feltétel:

  • közlekedés és szállítmányozás ágazathoz kapcsolódó végzettség,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • megfelel a Szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 41. §-ában megfogalmazottaknak.

Előnyt jelent:

  • oktatói/pedagógusi tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata.

A pályázat benyújtásának módja: elektronikus úton igazgato.szszc.gd@gmail.com email címen keresztül.

Munkaviszony betöltésének időpontja: 2024.04.11.

A pályázat benyújtási határideje: 2024.03.27.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.04.05.

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

    • SZC logo fehér
    • Szegedi Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36 62 554 560

      E-mail: info@szakkepzesszeged.hu

      OM azonosító: 203052

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000134 | B/2020/002829

    2024Szegedi Szakképzési Centrum