Ugrás a fő tartalomra

6725 Szeged, Kálvária sugárút 84-86.

+36 62 554 560

Karrier

Összes karrierlehetőség

Eszközgazdálkodási ügyintéző

Állást hirdető szakképző intézmény

Szegedi Szakképzési Centrum

A meghirdetett állás

A munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Szeged, Kálvária sgt. 84-86.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Befektetett eszközök (immateriális javak, ingatlanok, gépek berendezések, informatikai eszközök) nyilvántartásba vétele, eszközmozgások dokumentálása a Kréta SAP gazdasági rendszerben
  • Szigorú számadású nyomtatványok nyilvántartartása, igénylések felmérése a Centrum intézményeitől
  • Selejtezési, leltározási folyamatok előkészítése, végrehajtása, dokumentálása, feldolgozása,
  • közreműködés a jogszabályi előírások szerinti adatszolgáltatások, mérlegjelentések elkészítésében,
  • kapcsolattartás, folyamatos egyeztetés a Centrum intézményeivel és a belső szervezeti egységekkel

Munkabér:

A munkabér a felek közötti megállapodáson, illetve a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény vonatkozó rendelkezésein alapul. A pályázatban kérünk bérigény megjelölését.

Pályázati feltételek:

  • Pénzügy-számviteli ügyintézői vagy logisztikusi végzettség
  • Büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Az elbírálásánál előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • MS Excel program gyakorlott ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 év tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség,
  • Jó kommunikációs és helyzetfelismerő készség,
  • Megbízható személyiség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Pontos és precíz munkavégzés,
  • Rugalmasság, terhelhetőség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget és/vagy képzettséget igazoló okiratok másolata
  • Nyilatkozat a pályázó hozzájárulásáról, hogy a pályázatban szereplő adatokat a jogszabályokban és Szegedi SZC Adatvédelmi szabályzatában (honlapon elérhető) felhatalmazott személyek megismerhessék
  • Továbbá minden olyan irat, amelyet a pályázó a pályázat szempontjából fontosnak tart

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024. április 15.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. április 02.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Lencséné Urbán Ilona gazdasági vezető részére a gazdasagivezeto@szakkepzesszeged.hu E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. április 12.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázati anyag elbírálását követően az elbírálás alapján értesített pályázók személyes beszélgetésen vesznek részt az intézmény székhelyén. Az alkalmazásról a gazdasági vezető véleménye és javaslata alapján a Szegedi Szakképzési Centrum kancellára dönt. A munkáltató fenntartja magának a visszavonás, valamint a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

Várjuk jelentkezését!

KIMIKK
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.

    • SZC logo fehér
    • Szegedi Szakképzési Centrum

    • Telefon: +36 62 554 560

      E-mail: info@szakkepzesszeged.hu

      OM azonosító: 203052

      Felnőttképzési nyilvántartás száma: E/2020/000134 | B/2020/002829

    2024Szegedi Szakképzési Centrum