Hírek

INGYENES KÖZGAZDASÁGI OKJ KÉPZÉSEK A KŐRÖSYBEN

A Szegedi SZC Kőrösy József Közgazdasági Szakgimnáziuma szeptembertől több képzést is indít a pénzügyekkel foglalkozóknak. Akár az alapoktól akarod kezdeni, akár tovább akarod képezni magad, mindenképpen nézz körül a kínálatukban! A képzéseken már a második szakmád esetén is INGYEN részt vehetsz 😊 ➡️ PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ (OKJ 54 344 01) ➡️ VÁLLALKOZÁSI MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (OKJ 55 344 07) ➡️ VÁM-, JÖVEDÉKI- ÉS TERMÉKDÍJ ÜGYINTÉZŐ (OKJ 54 344 03) A képzéseket nappali és esti rendszerben is megtalálod ⏩http://www.korosy.hu/felnottoktatas #szakkepzesszeged #tanuljszakmat

Közlemény

Gratulálunk diákjainknak, akik a Szegedi Szakképzési Centrum Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája-ban végeztek! #szakkepzesszeged #tanuljszakmat

INGYENES OKJ KÉPZÉSEK A JÓZSEF ATTILA ISKOLÁNKBAN

Kezdd el a szakmatanulást olyan területeken, melyeken szükség van a jó szakemberekre. A Szegedi SzC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskola több képzéssel is vár - akár az építészetben tervezed a jövőt, akár növényekkel vagy emberekkel foglalkoznál. Jelentkezz már most a SZEPTEMBERBEN INDULÓ, már a második szakma esetén is INGYENES képzésekre! ➡️ ASZTALOS (OKJ 34 543 02) ➡️ ÉPÜLET- ÉS SZERKEZETLAKATOS (OKJ 34 582 03) ➡️ GYÓGY- ÉS FŰSZERNÖVÉNYTERMESZTŐ (OKJ 35 622 01) ➡️ KERTÉSZ (OKJ 34 622 02) ➡️ NŐI SZABÓ (OKJ 34 542 06) ➡️ SZOCIÁLIS GONDOZÓ ÉS ÁPOLÓ (OKJ 34 762 01) A képzések leírását itt is megtalálod - http://www.jaszeged.hu #szakkepzesszeged #tanuljszakmat

Közlemény

EZT NEKED IS LÁTNOD KELL! Fenséges ízek, remek hangulat! 👩‍🍳🍲🍹👨‍🍳 Az Alterosok (Szegedi SzC József Attila Általános Iskola és Szakképző Iskola) olyan szuper diákkonyhát csináltak, amelyben Bálint Ferenc, olimpiai bajnok séf és Szemendrey Zsuzsanna, a WorldSkills világbajnok-esélyes versenyzője is isteni ételeket készítettek! 😉 #tanuljszakmat #szakkepzesszeged

Közlemény

Lezárták a szakképzési tanévet. Kucsák László, az NSZFH elnöke elmondta, Magyarországon egyre többen választják a szakképzést.

INGYENES NAPPALI ÉS ESTI KÉPZÉSEK A DÉRIBEN

Gépgyártás, automatika és informatika témakörökben kezdheted meg szeptembertől INGYENES esti vagy nappali képzésed a Szegedi Szakképzési Centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája-ban, amennyiben az első vagy a második szakmád szerzed. Nézd meg ezeket a PIACKÉPES szakmákat és JELENTKEZZ már most! ➡️ AUTOMATIKAI TECHNIKUS (OKJ 54 523 01) ➡️ CAD-CAM INFORMATIKUS (OKJ 54 481 01) ➡️ CNC GÉPKEZELŐ (OKJ 35 521 01) ➡️ GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI TECHNIKUS (OKJ 54 521 03) ➡️ GÉPI FORGÁCSOLÓ (OKJ 34 521 03) ➡️ MECHATORNIKAI TECHNIKUS (OKJ 54 523 04) ➡️ MŰSZAKI INFORMATIKUS (OKJ 54 481 05) Ha érdekelnek a képzések, a suliban még két nyílt nap lesz velük kapcsolatban, melyeket itt találsz! ⬇️ #szakkepzesszeged #tanuljszakmat